Strona główna » Dla mieszkańców
9
cze
2017

Tak Dzień Dziecka świętowali w Modzelach Wypychach

Prawie sześćdziesięcioro dzieci z Modzel Skudosz, Starych Modzel, Modzel Wypych, Wygody, Bacz Suchych i innych okolicznych miejscowości uczestniczyło w zabawie zorganizowanej z okazji Dnia Dziecka w świetlicy w Modzelach Wypychach. Inicjatorem imprezy było Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Modzel”.

- Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni! Nie spodziewaliśmy się aż takiej frekwencji. Bardzo nas cieszy, że mogliśmy sprawić tyle radości dzieciakom – mówi prezes Stowarzyszenia Elżbieta Modzelewska – Dzięki temu utwierdzamy się w przekonaniu, że działania przez nas podejmowane mają sens i integrują mieszkańców.

3 czerwca 2017 r. specjalnie dla dzieci przygotowano wiele atrakcji. Było malowanie twarzy, gry i zabawy z nagrodami zarówno w budynku świetlicy, jak i na świeżym powietrzu. Zabawę uwieńczyło wspólne pieczenie kiełbasek przy ognisku.

- Korzystając z okazji - w imieniu Stowarzyszenia Aktywności Lokalnej „Modzel” - chciałabym podziękować za pomoc w organizacji imprezy Panu Piotrowi Kłysowi – wójtowi Gminy Łomża,   Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Panu Szymonowi Modzelewskiemu właścicielowi firmy SIMON z Pęs Lipno i Panu Tadeuszowi Jastrzębskiemu, radnemu gminy Łomża – dodała prezes Stowarzyszenia. 

  • Tak Dzień Dziecka świętowali w Modzelach Wypychach
  • Tak Dzień Dziecka świętowali w Modzelach Wypychach
  • Tak Dzień Dziecka świętowali w Modzelach Wypychach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator