Strona główna » Inwestycje
17
lip
2017

Szkoła w Jarnutach doczeka się hali widowiskowo-sportowej

Aż dwunastu wykonawców wyraziło chęć wykonania dokumentacji projektowej na budowę Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej w Jarnutach. Wybrana została najkorzystniejsza oferta za 55 tysięcy złotych. Projekt ma powstać do połowy grudnia 2017 r.

- Dzieci uczęszczające do Szkoły Podstawowej w Jarnutach i ich rodzice od lat czekali na budowę sali gimnastycznej – informuje radny Krzysztof Jankowski. – Cieszę się, że w końcu gmina zrobiła pierwszy krok w stronę wybudowania tego obiektu sportowego. Mam nadzieję, że na rozpoczęcie prac budowlanych nie będziemy musieli zbyt długo czekać– dodaje radny.

Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma z Człuchowa - Biuro Projektowe i Nadzór Budowlany mgr inż. Marcin Bartoś i to ona wykona dokumentację projektową na budowę hali za 55 350,00 zł.

Umowa pomiędzy wójtem a wykonawcą została podpisana 12 lipca 2017 r. w siedzibie urzędu, w obecności Dyrektora Zarządu Szkół Ekonomicznych Tomasza Tyszki, Przewodniczącej Komisji Oświatowej Elżbiety Modzelewskiej, Radnego Krzysztofa Jankowskiego oraz pracownika urzędu Szczepana Mierzejewskiego.

  • Szkoła w Jarnutach doczeka się hali widowiskowo-sportowej
Wiadomość opublikowana przez: Administrator