Strona główna » Dla mieszkańców
24
lip
2017

Zdecyduj o strefie rekreacyjnej w Boguszycach

Po przedstawieniu projektu zagospodarowania działki gminnej w Starej Łomży nad Rzeką, przyszedł czas na zaprezentowanie pomysłu na wykorzystanie terenu wokół świetlicy w Boguszycach. O tym, jak finalnie będzie zagospodarowany ten obszar, mogą zadecydować mieszkańcy. Na zgłoszenia czekamy do 28 lipca.

Teren został tak zaprojektowany, aby dzielił się na rozmaite strefy i był atrakcyjny dla mieszkańców. Bogactwo rozmaitych zadań i stref spełni wymagania najbardziej wymagających odwiedzających. Projektowany teren będzie posiadał strefę fitness przede wszystkim dla dorosłych, strefę placu zabaw dla starszych i młodszych dzieci, a także strefę sportową, czyli boisko sportowe, wraz ze strefą zabaw linowych.

Projekt przewiduje też strefę grillową, w której znajdzie się altanka z miejscami do siedzenia tj. trzema stołami z ławkami oraz grillem murowanym z cegieł klinkierowych.

Między strefą grillową a budynkiem świetlicy wiejskiej ma powstać strefa rekreacyjnych gier terenowych: stół do ping-ponga, piłkarzyki oraz gra w szachy. Teren wzbogacony zostanie przez piękną i bogatą zieleń oraz oświetlony latarniami. Plac zostanie wyłożony kostką.

Wszelkie opinie można kierować na maila: szmierzejewski@gminalomza.pl

lub w wiadomości prywatnej na profilu gminy Łomża na Facebooku https://www.facebook.com/gminalomza/.

Na ewentualne uwagi czekamy do 28 lipca 2017 r.

Szczegółowy opis zagospodarowania działki gminnej w Boguszycach znajduje się w załączniku.

 

  • Zdecyduj o strefie rekreacyjnej w Boguszycach
  • Zdecyduj o strefie rekreacyjnej w Boguszycach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. Boguszyce

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.