Strona główna » Dla mieszkańców
2
paź
2017

Pieniądze za zwrot akcyzy wkrótce trafią do rolników

Do końca października na konta rolników posiadających gospodarstwa w gminie Łomża przelane zostaną środki ze zwrotu akcyzy za paliwo w łącznej kwocie 270 889,53 zł. Środki na ten cel gmina otrzyma z Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego.

-Przez cały sierpień przyjęliśmy w sumie 489 wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego– informuje Anna Lachowska, skarbnik gminy Łomża. - Stawka zwrotu za 1 litr oleju napędowego obowiązująca na 2017 rok to 1,00 zł, czyli tyle samo co w roku ubiegłym.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.