Strona główna » Dla mieszkańców
5
paź
2017

Zaproszenie na Międzynarodowe Forum Gospodarcze Subregionu Łomżyńskiego

Stowarzyszenie Łomżyńskie Forum Samorządowe w skład, którego wchodzi 18 gmin i powiatów subregionu łomżyńskiego realizuje projekt pt.: „Subregion Łomżyński najbardziej innowacyjny w woj. podlaskim i wiarygodny partner w biznesie” współfinansowany z Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP. Celem projektu jest promocja Polski poprzez Subregion Łomżyński jako kreatywnego i innowacyjnego regionu, a lokalnych przedsiębiorców jako wiarygodnych i potencjalnych partnerów gospodarczych.

Forum odbędzie się w dniach 19 – 20 października 2017r. w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży (aula 315).

W czasie trwania Forum, drugiego dnia, odbywać się będzie prezentacja innowacyjnych firm, przedsiębiorstw Subregionu Łomżyńskiego tj.: stoiska, punkty informacyjne, filmy promocyjne, stoiska degustacyjne, itp.  Dlatego też pragniemy zaprosić wszystkie firmy do czynnego uczestnictwa w Forum.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.