Strona główna » Inwestycje
20
cze
2018

Otwarte Strefy Aktywności w Gminie Łomża

Gmina Łomża znalazła się na liście rankingowej podmiotów, których wnioski zostały zaopiniowane pozytywnie w Programie rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2018 Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W ramach zadania p.n. „Budowa ogólnodostępnych kompleksów sportowo-rekreacyjnych – Otwartych Stref Aktywności na terenie Gminy Łomża w miejscowościach: Jednaczewo, Stare Modzele i Stara Łomża nad Rzeką” na terenie naszej gminy powstaną trzy kompleksy sportowo-rekreacyjne:

 

- w miejscowości Jednaczewo:

- siłownia plenerowa (8 elementów),

- strefa relaksu (4 ławki montowane na stałe do podłoża, urządzenie do gry w szachy/warcaby montowane na stałe, zagospodarowanie zieleni - nasadzenia),

- plac zabaw o charakterze sprawnościowym (zawierający 7 urządzeń),

- ogrodzenie.

- w miejscowości Stare Modzele:

- siłownia plenerowa (7 elementów),

- strefa relaksu (4 ławki montowane na stałe do podłoża, urządzenie do gry w szachy/warcaby montowane na stałe, urządzenie do gry w piłkarzyki, zagospodarowanie zieleni - nasadzenia),

- plac zabaw o charakterze sprawnościowym (zawierający 4 urządzenia, kosz na śmieci, tablicę informacyjną),

- ogrodzenie.

- w miejscowości Stara Łomża nad Rzeką:

- siłownia plenerowa (10 urządzeń do ćwiczeń),

- strefa relaksu (4 ławki montowane na stałe do podłoża, urządzenie do gry w szachy/warcaby oraz urządzenie do gry w piłkarzyki montowane na stałe, zagospodarowanie zieleni – nasadzenia, 2 kosze na śmieci),

- plac zabaw o charakterze sprawnościowym (zawierający 3 elementy),

- ogrodzenie.

Ministerstwo Sportu i Turystyki dofinansuje zadanie kwotą 150 000,00 zł.  15 czerwca b.r. została uruchomiona procedura wyłonienia wykonawcy robót inwestycyjnych (przetarg nieograniczony). Zadanie będzie wykonywane w miesiącach: sierpień-październik b.r.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.