Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
27
cze
2018

Sieć gazowa - ankieta dla mieszkańców gminy w sprawie analizy zapotrzebowania na gaz ziemny

W związku z licznymi pytaniami mieszkańców o możliwość przyłączenia się do sieci gazowej, Wójt Gminy Łomża, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, zainicjował kolejne spotkanie z dystrybutorem gazu ziemnego oraz zarządcą sieci gazowej

Po konstruktywnej rozmowie ustalono plan działania tj.:

  1. oszacowanie zapotrzebowania na gaz ziemny na terenie Gminy Łomża,
  2. kalkulacja kosztów zarządcy sieci,
  3. w razie opłacalności budowy sieci - złożenie zobowiązujących deklaracji mieszkańców,
  4. zaprojektowanie i rozbudowa sieci.

Aby usprawnić przeprowadzenie pierwszego etapu, Urząd Gminy Łomża wraz z Zakładem Usług Komunalnych podjął się przeprowadzenia analizy zapotrzebowania na gaz ziemny. W tym celu, stworzono ankietę, o wypełnienie której prosimy wszystkich zainteresowanych - od niej zależy możliwość budowy sieci gazowej na terenie Gminy Łomża.

Ankiety zostaną rozdystrybuowane przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych przy okazji odczytów wodomierzy, a także są dostępne w Urzędzie Gminy Łomża oraz na gminnej stronie internetowej.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do Urzędu Gminy Łomża osobiście, za pośrednictwem operatora pocztowego, za pomocą poczty elektronicznej (podpisany skan na adres sekretariat@gminalomza.pl, mhil@gminalomza.pl ), faksem lub w inny sposób umożliwiający zapoznanie się z jej treścią.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), składający ankietę musi wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczyć, że zapoznał się z treścią klauzuli informacyjnej (klauzula dostępna pod adresem: http://gminalomza.pl/bip/index.php?k=763 ). W tym celu należy podpisać dwa oświadczenia na odwrocie ankiety.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.