Strona główna » Oświata, kultura, OSP
24
cze
2019

Niebawem V Nocny Turniej Piłki Nożnej

5 i 6 lipca 2019 r. boisko piłkarskie Orlik w Pniewie będzie areną zmagań piłkarzy podczas nocnego turnieju piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Łomża.

Przez dwa dni drużyny podzielone na grupy godzinowe 18:00 - 20:30, 20:30-23:00 itd. będą rozgrywać mecze częściowo przy sztucznym oświetleniu. W turnieju mogą wzięć udział zawodnicy nie zrzeszeni, którzy ukończyli 16 lat. Wszystkie zainteresowane drużyny prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 504124297 lub mailowy pod adresem rado006@wp.pl. Regulamin i lista zawodników będą wysyłane do zainteresowanych zespołów.

Zapraszamy do zgłaszania udziału w turnieju!

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.