Strona główna » Inwestycje
17
paź
2019

Poprawia się infrastruktura rekreacyjna w gminie Łomża

Na kwotę prawie 218 tysięcy złotych opiewał projekt zrealizowany przez gminę,
w wyniku którego nastąpiła poprawa infrastruktury rekreacyjno-turystycznej
i kulturalnej. Aż 113 tysięcy złotych, tj. 63,63% kosztów kwalifikowalnych sfinansowano z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

W ramach projektu mającego na celu poprawę jakości życia mieszkańców gminy w Zosinie powstał plac zabaw, wyposażony m.in. w huśtawki, lokomotywę, bujak i ławki parkowe. W miejscowości Koty utworzono ciąg pieszo-rowerowy z kostki polbruk.

cats edit.jpg

cats2 edit.jpg

Drobne remonty wykonano w świetlicach wiejskich będących najczęściej jedynym miejscem spotkań mieszkańców, a których stan techniczny pozostawiał wiele do życzenia. W świetlicy w Chojnach Młodych zostały zagruntowane i pomalowane ściany oraz zamontowano nawiewniki w oknach. Prace malarskie zostały wykonane także w budynku świetlicy w Boguszycach, gdzie dodatkowo wymieniono oprawy żarowe na nowoczesne, energooszczędne oprawy typu LED. W świetlicy w Modzelach Wypychach wykonano kompleksowy remont łazienki.

Powyższe zadania dofinansowane zostały w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014 – 2020, zostały zrealizowane pod koniec września 2019 r.

logotypy.PNG

  • Poprawia się infrastruktura rekreacyjna w gminie Łomża
  • Poprawia się infrastruktura rekreacyjna w gminie Łomża
  • Poprawia się infrastruktura rekreacyjna w gminie Łomża
  • Poprawia się infrastruktura rekreacyjna w gminie Łomża
  • Poprawia się infrastruktura rekreacyjna w gminie Łomża
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.