Strona główna » Dla mieszkańców
26
lis
2019

Ankieta dla przedsiębiorców z gminy Łomża dot. promocji obszaru inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej

Wójt gminy Łomża, Prezydent Łomży, wójt gminy Piątnica oraz rektor Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży podpisali umowę na opracowanie "Strategii promocji gospodarczej Obszaru Inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej na lata 2020-2027”.

 Wśród celów opracowanej „Strategii Promocji Gospodarczej Obszaru Inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej (OIZŁ) na lata 2020-2027” znalazły się:

  • określenie aktualnego stanu i zidentyfikowanie kierunków podnoszenia atrakcyjności inwestycyjnej OIZŁ,
  • określenie pożądanego profilu inwestycji zarówno dla całego obszaru, jak i poszczególnych partnerów,
  • określenie pożądanych kierunków zmian w zakresie zagospodarowania przestrzennego na obszarze wszystkich partnerów mających na celu doprowadzenie do stworzenia powiązanych obszarów inwestycyjnych odpowiednio dostępnych i uzbrojonych,
  • przygotowanie wspólnej kompleksowej oferty inwestycyjnej Miasta Łomża, Gminy Łomża i Gminy Piątnica,
  • opracowanie planu komunikacji (promocji) „Obszaru Inwestycyjnego Ziemi Łomżyńskiej”,
  • zaplanowanie wspólnych działań w zakresie pozyskiwania środków na inwestycje w zakresie infrastruktury, uzbrajania terenów inwestycyjnych.

Obecnie trwają prace nad częścią diagnostyczną dokumentu. W celu identyfikacji oczekiwań przedsiębiorców odnośnie tworzonego dokumentu opracowaliśmy kwestionariusz ankiety, który dostępny jest pod adresem: https://ankieter.pwsip.edu.pl/surveys/20/. Im większa liczba podmiotów odpowie na ankietę, tym bardziej reprezentatywne będą jej wyniki i tym w większym stopniu dalsze działania będą odpowiadać na rzeczywiste potrzeby.

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.