Strona główna » Dla mieszkańców
22
sty
2016

SMS z Gminy Łomża? Teraz to możliwe!

Uprzejmie informujemy, iż od 25 stycznia 2016r. mieszkańcy Gminy Łomża mogą korzystać z bezpłatnego, mobilnego systemu ostrzegania i informowania SISMS.

Samorządowy Informator SMS (SISMS) jest systemem mającym na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa Mieszkańców, ale również skuteczną komunikację samorządu z mieszkańcami we wszystkich obszarach funkcjonowania.

Podstawową rolą systemu jest przekazywanie informacji o:
- zagrożeniach atmosferycznych i awariach,
- bezpłatnych badaniach lekarskich i programach zdrowotnych,
- imprezach kulturalnych i sportowych,
- terminach płatności podatków i lokalnych opłat,
- innych ważnych i ciekawych wydarzeniach na terenie gminy. 

W systemie SISMS można zarejestrować sie na dwa sposoby:

1) za pomocą komputera z dostępem do Internetu - poprzez wypełnienie dedykowanego formularza rejestracyjnego (z dostępem do formularza zmiany ustawień Użytkownika), umieszczonego pod linkiem: REJESTRACJA.

2) za pomocą telefonu komórkowego - poprzez wysłanie płatnego SMS-a (opłata za SMS-a rejestracyjnego, wynosi tyle, ile standardowy SMS u operatora z którego sieci korzystamy. W analogiczny sposób w każdej chwili możemy się wyrejestrować lub zmienić serwis informacyjny) na ogólnopolski numer  661 000 112 w treści wpisując kod przypisany do danego serwisu informacyjnego - według poniższej tabeli:

UWAGA!

Osoby zarejestrowane w systemie, będą otrzymywać wiadomości SMS nie ponosząc ŻADNYCH opłat. Jedynym wydatkiem jest koszt związany z rejestracją, podczas której wysyłamy SMS-a z wybranym kodem, przy czym należy zwrócić uwagę, że w jednym SMS-ie można wpisać tylko jeden kod. Przy pierwszej rejestracji do systemu należy zapoznać się z Regulaminem i odesłać SMS o treści ZGODA.

W razie dodatkowych pytań, wątpliwości, problemów technicznych itp. prosimy wszystkich zainteresowanych Mieszkańców o bezpośredni kontakt z Urzędem Gminy Łomża – Artur Marek, nr tel.: 86 473 73 30, adres e-mail: amarek@gminalomza.pl.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): sms,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.