Strona główna » Jednostki » Ośrodek Pomocy Społecznej
7
cze
2017

XVII Olimpiada sportowo-integracyjna w Ptakach

Około trzydziestu osób z Gminy Łomża uczestniczyło w XVII Olimpiadzie sportowo – integracyjnej dla dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych pod hasłem „Zwyciężę bo pokonam samego siebie” organizowanej w ramach Ogólnopolskiego Festynu Rodzinnego CARITAS z okazji XV Podlaskich Dni Rodziny w Ptakach k/Nowogrodu. Olimpiada okazała się bardzo dobrą okazją do sprawdzenia się w różnych konkurencjach sportowych oraz przezwyciężenia swoich obaw i słabości.

Piękny, leśny teren połączony ze wspaniałą pogodą sprawiły, że każdy uczestnik mógł korzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji – zarówno sportowo-rekreacyjnych jak i duchowych. Impreza rozpoczęła się od Mszy Świętej, a zaraz po niej rozpoczęła się Olimpiada. Każde dziecko miało do zebrania 13 pieczątek za udział w różnych grach, zabawach i konkurencjach. Rywalizacji i zapałowi nie było końca. Na dzieci czekały m. in. taniec zumby, gra terenowa, biegi, przechodzenie przez tunel, skakanie na skakance czy strzelanie goli. Dodatkową atrakcją był wóz policyjny oraz wóz strażacki z wyposażeniem, które cieszył się nie lada zainteresowaniem – nie tylko wśród dzieci, ale także opiekunów. Również pokaz ratownictwa przedmedycznego cieszył się niemniejszym powodzeniem. Wszyscy uczestnicy rozrywek sportowych uważnie obserwowali jak ratownicy walczą z czasem ratując czyjeś życie uświadamiając sobie, że taka sytuacja spotkać może każdego z nich.

Po dniu pełnym atrakcjach na dzieci i ich opiekunów czekały pyszne kiełbaski oraz orzeźwiająca herbata z cytryną oraz słodki poczęstunek.

Olimpiada zakończyła się uroczystym wręczeniem medali oraz paczek dla wszystkich uczestników. Wszyscy razem i każdy z osobna został doceniony! Festyn był wspaniałą okazją do spędzenie sobotniego czasu. Wszyscy wrócili do domu uśmiechnięci i napełnieni pozytywną energią!

  • XVII Olimpiada sportowo-integracyjna w Ptakach
  • XVII Olimpiada sportowo-integracyjna w Ptakach
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.