Strona główna » Dla mieszkańców
17
mar
2020

Niedługo w świetlicach będzie cieplej

W świetlicy wiejskiej w Boguszycach obecnie trwają prace zmierzające do przeprowadzenia głębokiej termomodernizacji budynku wraz z wymianą źródła ciepła oraz montażem paneli fotowoltaicznych. Takim samym zakresem działań zostaną objęte również świetlice w Puchałach i Nowych Kupiskach.

Termomodernizacja budynków jest możliwa dzięki dofinansowaniu z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej V. Gospodarka niskoemisyjna, Działania 5.3 Efektywność energetyczna w sektorze mieszkaniowym i budynkach użyteczności publicznej, Poddziałania 5.3.1 Efektywność energetyczna w budynkach publicznych w tym budownictwo komunalne. Przewidywany całkowity koszt projektu: 1 432 944,20 zł. Dofinansowanie 85% kosztów kwalifikowalnych.  Zakończenie prac remontowych planowane jest na koniec września 2020 r.

  • Niedługo w świetlicach będzie cieplej
  • Niedługo w świetlicach będzie cieplej
  • Niedługo w świetlicach będzie cieplej
  • Niedługo w świetlicach będzie cieplej
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.