Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
14
paź
2020

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo, Drodzy Nauczyciele,
Pedagodzy i Wychowawcy szkół Gminy Łomża!

Dziś jest Wasze święto - Dzień Edukacji Narodowej. Dziś w sposób szczególny doceniamy Państwa zaangażowanie, Państwa poświęcenie w codzienną pracę z dziećmi i młodzieżą. Wydawałoby się, że współcześnie praca w szkole nie powinna wymagać wyrzeczeń jakie podejmowali Państwa poprzednicy, gdy za nauczanie języka polskiego i w języku polskim groziła nawet śmierć. Niestety rok 2020 przyniósł nam wszystkim wyzwanie jakiego nikt się nie spodziewał. Koronawirus SARS– CoV–2 i wywoływana przez niego choroba Covid-19 dotyka także nasze społeczeństwo. Wszyscy musimy podejmować działania, które mogą ograniczyć jej rozprzestrzenianie się i uchronią nas i najbliższych, których kochamy nad życie własne.

Państwa praca, Państwa powołanie często każe stawiać dobro drugiego człowieka przed własnym. Wiemy, że Państwo podejmujecie się tego i nie szczędząc wysiłków dążycie, aby naszym dzieciom przekazać niezbędny zasób wiedzy, ale także wartości kształtujące trwałe postawy moralne, by przygotować je do wyzwań współczesnego świata.

W imieniu własnym, ale również uczniów wszystkich szkół Gminy Łomża i ich rodziców proszę o przyjęcie wyrazów wdzięczności za Waszą wytrwałość, Wasze oddanie z jakimi realizujecie swoje posłannictwo. W tym szczególnym dniu składam Państwu serdeczne życzenia wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy. Życzę spełnienia marzeń w życiu osobistym i dobrego zdrowia. Życzę Państwu wszystkiego najlepszego!

 

                                                                                                                            Wójt Gminy Łomża

                                                                                                                                      Piotr Kłys

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.