Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
7
wrz
2021

Konsultacje społeczne dot. inwestycji na drogach powiatowych

W związku z trwającym procesem opracowania dokumentacji na inwestycje drogowe, Zarząd Dróg Powiatowych zaprasza mieszkańców Gminy Łomża na konsultacje społeczne.
Konsultacje społeczne dotyczące przebudowy drogi powiatowej nr 1938B Wygoda - Modzele Wypychy odbędą się w dniu 8 września 2021 r. o godz. 9.00 w bibliotece w Wygodzie.
Konsultacje społeczne dotyczące przebudowy i rozbudowy drogi powiatowej nr 1937B Siemień Nadrzeczny - Pniewo odbędą się w dniu 8 sierpnia 2021 r. o godz. 11.00 w świetlicy wiejskiej w Siemieniu Nadrzecznym.
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.