Strona główna » Dla mieszkańców
4
lut
2016

Konsultacje społeczne związane z bezpieczeństwem na terenie gminy

10 lutego 2016 r. o godz. 13:00, w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Łomża, przy ul. Marii Skłodowskiej 1a odbędzie się spotkanie poświęcone budowie „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego”. Konsultacje z mieszkańcami prowadzi Komenda Miejska Policji w Łomży.

Mająca powstać w oparciu o dane Policji i informacje zebrane w ramach współpracy z lokalnymi społecznościami „mapa” określi skalę i rodzaj zagrożeń występujących na objętym nią terenie. Na jej podstawie łatwiej będzie zidentyfikować niebezpieczeństwa, a następnie zaplanować racjonalne działania w miejscach, gdzie okaże się to uzasadnione. Do aktywnego włączenia się w proces tworzenia „Mapy bezpieczeństwa i porządku publicznego” poprzez udział w konsultacjach zapraszamy przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, instytucji, placówek oświatowych, lokalnych społeczności, mieszkańców oraz przedstawicieli mediów.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział pracach dotyczących "mapy zagrożeń", ale z różnych względów nie możecie uczestniczyć w spotkaniu - prosimy o wypełnienie zamieszczonej poniżej ankiety i zawarcie w niej swoich spostrzeżeń co do miejsc niebezpiecznych czy też wymagających częstszego nadzoru ze strony patroli Policji oraz dostarczenie osobiste do Komendy Miejskiej Policji w Łomży, bądź też zeskanowanie i przesłanie na adres email: ewelina.szlesinska@lomza.bk.policja.gov.pl  W temacie proszę wpisać: Konsultacje społeczne - "mapa zagrożeń".

Źródło: KMP w Łomży

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. Ankieta

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.