Strona główna
Lista pytań
Panie wójcie, w Starej Łomży nad rzeką jest budynek po dawnym sklepie spożywczym. Czy istnieje możliwość adaptacji tego budynku na świetlicę dla dzieci?

Witam,
Istnieje możliwość adaptacji budynku po dawnym sklepie spożywczym na świetlicę dla dzieci, ale obecnie nie mamy tego w planie. Póki co przewidujemy utrzymanie funkcji budynku jako sklepu. Po zakończeniu działalności przez ostatniego najemcę prowadzimy intensywne działania w celu znalezienia firmy czy osoby, która otworzyłaby tam sklep. Zależy na tym wielu mieszkańcom tej miejscowości. Jeśli jednak nie uda się znaleźć nowego najemcy, możliwa będzie zmiana funkcji obiektu, np.: na świetlicę wiejską. Należy jednak pamiętać, że działanie musi być odpowiednio zaplanowane i mieć zabezpieczone środki w budżecie, a także być umieszczone w Wieloletnim Programie Inwestycyjnym. Jednocześnie informuję, że w budynku po byłej hydrofornii w Starej Łomży przy Szosie w przyszłym roku powstanie świetlica wiejska, z której korzystać będą mogły także dzieci ze Starej Łomży nad Rzeką.

Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys Pytanie z dnia: 2017-12-15 | ostatnia aktualizacja: 2017-12-21 Link do pytania: pytanie.php?id=225

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.