Strona główna
Lista pytań
Witam,

Czy odcinek nieutwardzony drogi ul. Młynarskiej (ok.600m) jest w planach do realizacji?Uciążliwość poruszania się po tej drodze, zwłaszcza w okresie roztopów jest bardzo duża, a skutki poruszania się po tym odcinku dotykają nas mieszkańców podczas naprawy pojazdów. Bardzo proszę o odpowiedź
Witam,
Droga, o którą Pani/Pan pyta jest drogą powiatową, dlatego gmina nie może podjąć decyzji o jej remoncie. Jak Pani/Panu wiadomo w ubiegłym roku dzięki podjętym wspólnym działaniom przez gminę i powiat oraz wsparciu finansowemu z Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, został wybudowany odcinek bitumicznej drogi o długości 1,2 km, w tym przebudowany most na rzece Łomżyczce. Decyzja odnośnie możliwości realizacji dalszego odcinka, należy do Powiatu. Ze strony gminy nadal będziemy podejmować starania o przystąpienie do realizacji kolejnego odcinka tej drogi – tym bardziej, że na całą drogę jest opracowana dokumentacja.
Pozdrawiam,
Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys
Pytanie z dnia: 2018-02-27 | ostatnia aktualizacja: 2018-03-01 Link do pytania: pytanie.php?id=231

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.