Strona główna
Lista pytań
Witam,

mam pytanie ,czy istnieje mozliwosc dofinansowania przydomowej eko- oczyszczalni na terenie nowego osiedla Konarzyce ul.Brzozowa?
drugie pytanie .czy w planach jest budowa kanalizacji na tym terenie ?
Witam,
Na dzień dzisiejszy Gmina Łomża nie możliwości aplikowania o środki zewnętrzne w formie dotacji bezzwrotnej na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków dla mieszkańców. Gmina nie posiada również środków finansowych przewidzianych w budżecie gminy na realizację tego typu inwestycji, w tym na budowę kanalizacji.
O dofinansowanie przydomowych oczyszczalni ścieków oraz podłączeń budynków do zbiorczego systemu kanalizacyjnego będzie możliwość ubiegania się o środki m.in. PRZEZ OSOBY FIZYCZNE z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku w przypadku uruchomienia środków na ten cel (forma pożyczki lub dotacji). Zachęcam zatem do śledzenia strony http://wfosigw.bialystok.pl.
Pytanie z dnia: 2018-07-11 | ostatnia aktualizacja: 2018-07-13 Link do pytania: pytanie.php?id=237

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.