Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
31
sie
2018

Droga z Jednaczewa do Starych Kupisk będzie zamknięta

Od 4 września będzie całkowicie zamknięta droga z Jednaczewa do Starych Kupisk. Utrudnienia te są związane z koniecznością budowy skrzyżowania tej drogi z obwodnicą Starych Kupisk.

Według informacji wykonawcy utrudnienia potrwają około miesiąca, ale zapewnia on że będzie starał się ten czas skrócić do minimum niezbędnego na wykonanie podstawowych robót. Na ten czas wszyscy użytkownicy drogi będą zmuszeni korzystać z objazdu przez Łomżę. Wójt Gminy Łomża - chcąc zminimalizować utrudnienia - podjął decyzję o doraźnym wyremontowaniu drogi gminnej od drogi z Jednaczewa do Kupisk wzdłuż Lepackiej Strugi, aby przez Nowe Kupiski można było w możliwie najprostszy sposób dojechać do drogi wojewódzkiej nr 645 i dalej do Starych Kupisk. Tędy zostanie skierowany między innymi autobus dowożący dzieci do szkoły w Kupiskach. Jest to - niestety - droga gruntowa, ale Gmina dołoży wszelkich starań, aby przez cały czas utrzymywać ją w jak najlepszym stanie, umożliwiającym przejazd samochodów.
Za wszelkie utrudnienia związane z objazdem bardzo przepraszamy, ale bez tych utrudnień nie będzie możliwe wykonania skrzyżowania i kontynuacja budowy obwodnicy Starych Kupisk.

  • Droga z Jednaczewa do Starych Kupisk będzie zamknięta
  • Droga z Jednaczewa do Starych Kupisk będzie zamknięta
  • Droga z Jednaczewa do Starych Kupisk będzie zamknięta
  • Droga z Jednaczewa do Starych Kupisk będzie zamknięta
  • Droga z Jednaczewa do Starych Kupisk będzie zamknięta
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.