Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
17
kwi
2019

AGROLOTNICZY ZABIEG RATOWNICZY

Nadleśnictwo Łomża w okresie od 15 maja do 30czerwca planuje przeprowadzić agrolotniczy zabieg ratowniczy z wykorzystaniem preparatu Foray 76B.

Przy optymalnych warunkach pogodowych zabieg powinien odbyć się w ciągu jednego dnia. Szczegółowy trermin zabiegu zostanie opublikowany na stronie nadleśnictwa. Zagrożone są drzewostany Skarbu Państwa w Gminie Zambrów, w obrębie Czerwony Bór. Nadleśnictwo zgodnie z art. 9 pkt. 1 ust. 2 Ustawy o lasach jest zobligowane do zapobiegania, wykrywania i zwalczania nadmiernie rozpowszechniających się organizmów szkodliwych.

  • AGROLOTNICZY ZABIEG RATOWNICZY
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.