Strona główna » Dla mieszkańców » Wieści Gminne z Gminy Łomża
22
mar
2016

Wznawiamy wydawanie gminnej gazety

Szanowni Mieszkańcy Gminy Łomża!

Przedstawiam Państwu pierwsze wydanie nowych „Wieści Gminnych z Gminy Łomża”. Mam nadzieję, że publikacja spotka się z Państwa zainteresowaniem i aprobatą. Celem gazety jest przybliżenie Państwu działań i sposobu realizacji zadań gminy. Będziemy pisać w niej o wyzwaniach stających przed naszą gminą, o realizowanych inwestycjach, o przedsięwzięciach podejmowanych przez Urząd i podległe jednostki, oraz o wydarzeniach społecznych, kulturalnych czy sportowych, które odbywają się na terenie poszczególnych miejscowości i mających wpływ na szeroko rozumiany rozwój Gminy Łomża.

Zależy mi na tym, aby informacje o naszych działaniach docierały do jak największej rzeszy mieszkańców. Dlatego unowocześniliśmy naszą gminną stronę internetową, uruchomiliśmy profil gminy na Facebooku i Samorządowy Informator SMS. Zachęcam Państwa do korzystania z tych usług i możliwości kontaktu jakie one nam dają. 

Decyzja o wznowieniu wydawania „Wieści Gminnych”, wiąże się bezpośrednio z uruchomieniem rządowego programu „500+”. W jego ramach mieszkańcy naszej gminy mogą zyskać dodatkowy milion złotych miesięcznie. Chcemy Państwu pomóc w uzyskaniu należnych Wam pieniędzy. Pierwszy krokiem do tego, aby świadczenia po 500 zł na dziecko mogły być wypłacane, jest złożenie wniosku. W tym numerze zebraliśmy wszystkie informacje na ten temat. Poruszamy także wiele innych spraw ważnych i ciekawych.

Zapraszam do lektury. 

Wójt Gminy Łomża
Piotr Kłys

 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): wieści gminne,