Strona główna » Dla mieszkańców
12
lut
2019

ZAPROSZENIE na spotkanie w sprawie rozwoju sieci gazowej na terenie Gminy Łomża

Autor treści: Mateusz Hil
19 lutego br. o godz. 16:30 w Szkole Podstawowej w Konarzycach odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości rozbudowy sieci dystrybucji gazu ziemnego na terenie Gminy Łomża.

Na spotkaniu obecni będą przedstawiciele Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o. o. oraz Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Zaproszeni goście przekażą informacje odnośnie możliwych kierunków rozbudowy, formalności przyłączenia, kosztów z jakimi jest to związane oraz możliwości uzyskania dofinansowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.