Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
16
lis
2020

Maszt z biało-czerwoną flagą dla SP w Kupiskach

Dzięki oddanym przez mieszkańców głosom, gmina Łomża otrzyma maszt, na który w trakcie ważnych uroczystości wciągana będzie flaga narodowa przed budynkiem
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kupiskach.
W rządowym konkursie "Pod biało-czerwoną" na 100 potrzebnych głosów , zebraliśmy 239. Z tym wynikiem jesteśmy na 2 miejscu w powiecie łomżyńskim i 7 w woj. podlaskim. Głosowanie zostało przedłużone do 31 grudnia 2020 r. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewidujemy udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.
 
Dziękujemy za wszystkie głosy!
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.