Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
14
paź
2021

14.10.2021 Dzień Edukacji Narodowej

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys z Okazji Dnia Edukacji Narodowej przekazuje podziękowania i życzenia nauczycielom i wychowawcom Szkół Gminy Łomża.

W Dniu Edukacji Narodowej, w Państwa Święto wyrażam wdzięczność i szacunek, za codzienną pracę, poświęcenie i serce wkładane każdego dnia w edukację i wychowanie naszych dzieci.

Kształtowanie młodych umysłów i charakterów należy do najtrudniejszych, ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań.

Edukacja dzieci w naszych szkołach leży mi szczególnie na sercu, ponieważ dobrze wykształcona i wychowana młodzież stanowi o wartości naszej lokalnej społeczności i jest jej nadzieją na lepsze jutro. Dlatego staram się dokładać wszelkich starań, by ułatwić Państwu realizację stawianych przed Państwem zadań.

Pragnę podziękować Wszystkim Państwu za pasję i zaangażowanie w tworzeniu jak najlepszej jakości pracy w naszych szkołach.

Życzę, aby praca z uczniami dostarczała zawsze powodów do dumy, ich postępy w nauce wynagradzały trud niełatwej pracy, a życiowe sukcesy wychowanków świadczyły o tym, że wykształcili ich wspaniali i wyjątkowi ludzie. Życzę, abyście Państwo zawsze byli dumni ze swoich wychowanków i ich osiągnięć, a oni zachowali Was w swoich najlepszych wspomnieniach.

Życzę Państwu dużo sił i odwagi do podejmowania nowych wyzwań, a także szczęścia w życiu osobistym, zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.

 

Wójt Gminy Łomża

Piotr Kłys

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.