Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
25
lut
2022

Sprzęt do ćwiczeń trafił do szkół

Sprzęt do ćwiczeń i rehabilitacji dla dzieci zakupiony w ramach projektu „Profilaktyka wad postawy dzieci w Powiecie Łomżyńskim” trafił do szkół z Gminy Łomża. Dyrektorom szkół przekazał go Piotr Kłys Wójt Gminy Łomża, który jest także wiceprezesem Łomżyńskiego Forum Samorządowego. ŁFS realizuje projekt, w którym uczestniczą szkoły z Gminy Łomża.

Wady postawy wykazują tendencje do nasilania się z czasem, bardzo ważne jest wczesne ich wykrywanie i leczenie polegające na eliminowaniu czynników sprzyjających rozwojowi wady i stosowaniu gimnastyki korekcyjnej, wzmacniającej układ mięśniowy. Profilaktyka jest tańsza niż leczenie.

Projekt obejmował dwa etapy: edukacyjny polegający na przeprowadzeniu zajęć z zakresu profilaktyki wad postawy u dzieci, skierowany do następujących grup: rodziców/opiekunów dzieci w wieku 5-6 lat (w przedszkolach), dzieci z klas I, IV i IV Szkoły Podstawowej. Terapeutyczny – skierowany wyłącznie do uczniów z wykrytą wadą postawy/zaburzeniem rozwoju ruchu, polegający na leczeniu i rehabilitacji skierowanej do populacji uczniów w wieku 5-14 lat szkół podstawowych.

  • Sprzęt do ćwiczeń trafił do szkół
  • Sprzęt do ćwiczeń trafił do szkół
  • Sprzęt do ćwiczeń trafił do szkół
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.