Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
22
kwi
2016

"Grześ i Agniesia" z wizytą w Jarnutach

21 kwietnia 2016 r. w ramach współpracy Gminy Łomża z organizacjami pozarządowymi - Fundacja Sztuk i Dialogu wraz z Regionalnym Ośrodkiem Kultury rozpoczęła realizację zadania publicznego p.n. „Wczesna profilaktyka uzależnień wśród dzieci w wieku 5-10 lat z Gminy Łomża”.

W najmłodszych klasach w Szkole Podstawowej w Jarnutach po raz pierwszy gościli „Grześ i Agniesia” – bohaterowie cyklu warsztatów edukacyjno-muzycznych związanych z profilaktyka zdrowotną. Warsztaty polegały na udziale dzieci w audycji edukacyjno-muzycznej prowadzonej przez duet muzyków: Agnieszkę Żemek-Pawczyńską (tytułową „Agniesię”) oraz Grzegorza Sekmistrza („Grzesia”).

Bohaterowie audycji z wykorzystaniem własnych aranżacji muzycznych przeprowadzili audycje edukacyjno-muzyczne, w których przekazali najmłodszym podstawowe informacje o zdrowym odżywianiu się, przyjaźni czy otaczającej nas przyrodzie.Gromkie brawa najmłodszej szkolnej publiczności, uśmiechy na twarzach i podziękowania były najlepszą nagrodą dla „Grzesia i Agniesi”.

W ramach realizowanego zadania „Wczesna profilaktyka uzależnień wśród dzieci w wieku 5-10 lat z Gminy Łomża” w placówkach edukacyjnych z terenu gminy Łomża, przeprowadzone zostaną również zajęcia z zakresu wczesnej profilaktyki uzależnień na bazie Programu Profilaktycznego „CUKIERKI” rekomendowanego przez Państwowa Agencję Rozwiązywania Problemowych Alkoholowych skierowane do dzieci w wieku 6-10 lat. 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.