Strona główna » Jednostki » Gminny Ośrodek Kultury
31
maj
2016

Koncert podczas Nocy Muzeów w Warszawie

Występ Kapeli Kurpiowskiej z gminy Łomża na czele z dyrektorem Gminnego Ośrodka Kultury - Jerzym Sękiem, był jedną z atrakcji tegorocznej Nocy Muzeów w Warszawie. Zespół zaprezentował się w Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego.

Kapela w składzie: Janina Nasiadko, Ryszard Motulewicz, Jerzy Sęk i Sylwester Bednarczyk, wykonała utwory dobrze znane warszawskiej publiczności.

– Udział w tak prestiżowym przedsięwzięciu, znanym w całej Polsce, jakim jest Noc Muzeów, to duże wyróżnieniem dla naszego zespołu – podkreśla dyrektor GOK – możemy się tym pochwalić. 

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.