Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
21
lip
2016

Wprowadzono stopnie alarmowe

Zarządzeniem Nr 96 Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lipca 2016 r. w sprawie wprowadzenia stopni alarmowych, wprowadzono na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej pierwszy stopień alarmowy ALFA i drugi stopień alarmowy BRAVO-CRP od dnia 20 lipca 2016 r. do 1 sierpnia 2016 r.

W związku z powyższym oraz mając na względzie potrzebę wzmocnienia warunków bezpieczeństwa i porządku publicznego w obiektach Gminy Łomża zostały wprowadzone niezbędne procedury zapewniające odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie prosimy o zachowanie zwiększonej czujności w stosunku do osób, zachowujących się w sposób wzbudzający podejrzenia.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.