Strona główna » Jednostki » Gminny Ośrodek Kultury
2
sie
2016

Rodzinny festyn w Konarzycach już za nami

Mieszkańcy Konarzyc oraz okolicznych miejscowości z terenu gminy Łomża licznie zgromadzili się w sobotę 30 lipca przed budynkiem OSP, gdzie odbywał się festyn rodzinny. W przygotowanie imprezy zaangażowali się: sołtys, radny oraz mieszkańcy miejscowości, a nad wszystkim jak zwykle czuwał dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury - Jerzy Sęk.

Dzieci wzięły udział w licznych grach i konkursach, w których nagrody ufundowane były przez Wójta Gminy Łomża Piotra Kłysa. Tymczasem dorosłym czas umilała kapela „Łomżyniacy” działająca przy GOK-u w Pniewie oraz recital na trąbkę.
Atrakcją wieczoru był pokaz tańca z ogniem, przygotowany przez tancerzy z GOK w Śniadowie. Zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy festynu doskonale bawili się podczas dyskoteki pod gołym niebem.

W sierpniu zapraszamy na kolejne festyny: w najbliższą niedzielę w Czaplicach, a 21 sierpnia w Starych Kupiskach. Natomiast 28 sierpnia festyn na zakończenie lata odbędzie się w Jednaczewie i będzie połączony z imprezą biegową pod hasłem: „I Jednaczewska Dycha”. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu „Grand Prix Podlasia 2016” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego.

 

  • Rodzinny festyn w Konarzycach już za nami
  • Rodzinny festyn w Konarzycach już za nami
  • Rodzinny festyn w Konarzycach już za nami
Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): dzieje się,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.