Strona główna » Jednostki
17
paź
2016

Majka Jeżowska porwała publiczność

Niedzielny koncert Majki Jeżowskiej, który odbył się w Sali Centrum Kultury przy szkołach katolickich, przyciągnął tłumy dzieci z rodzicami i dziadkami. Przeboje porwały do tańca młodszych i starszych. Wśród publiczności nie zabrakło także wójta gminy Łomża wraz ze swoimi pociechami, który występ artystki objął swoim patronatem.

Majka Jeżowska zaśpiewała swoje ponadczasowe przeboje tj. „Wszystkie dzieci nasze są” „A ja wolę moją mamę” czy „Najpiękniejsza w klasie”. Zaprosiła do wspólnej zabawy ponad 350 osób, wśród których najliczniejszą grupę stanowiły dzieci. Świetnie bawili się także dziadkowie i rodzice, a wójt Piotr Kłys zatańczył nawet rock and rolla na scenie wraz z córką Judytą.

Koncert zorganizowała Fundacja Edukacyjno-Kulturalna LEONARDO wraz z Fundacją Sztuk i Dialogu w ramach projektu pod nazwą "Babcia, dziadek i ja". Wcześniej w ramach tego samego projektu odbyły się warsztaty plastyczne, a na uczestników czekają jeszcze warsztaty bożonarodzeniowe w grudniu.

Przed występem Majki Jeżowskiej na scenie zaprezentował się łomżyński duet Grześ i Agniesia czyli Agnieszka Żemek-Pawczyńska i Grzegorz Sekmistrz, który rozruszał publiczność.

Foto: mylomza.pl

  • Majka Jeżowska porwała publiczność
  • Majka Jeżowska porwała publiczność
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.