Strona główna » Jednostki » Biblioteki
8
lut
2017

Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!

W tym roku zimowa aura dopisała i sanki górowały nad innymi formami spędzania wolnego czasu w czasie ferii. Jednak mimo to dużo dzieci skorzystało z atrakcji i zajęć przygotowanych dla nich w Bibliotece Publicznej Gminy Łomża w Podgórzu i w jej filiach. I wcale się nie nudziły!

W bibliotece w Konarzycach najmłodsi lepili bałwanka bez śniegu, w Pniewie między regałami jeździła lokomotywa, w Kupiskach powstawały obrazy mrozem malowane, a w Wygodzie zagościły pingwiny. Dzieciakom, które ferie spędziły w bibliotece w Podgórzu się upiekło…a raczej one upiekły ciastka podczas spotkania Klubu Książki Kucharskiej. Dzięki temu poznały smak wiedzy w przenośni i dosłownie.                                                                                            

Ponadto odbywały się zajęcia literackie, plastyczne, dzieci tworzyły zimowe krajobrazy i pejzaże z puszystym śniegiem. Nie zabrakło zabaw i zagadek z alfabetem polskim tj. gimnastyka dla języka, zagadki sówki dla mądrej główki, a także gier komputerowych i stolikowych. W Konarzycach do dyspozycji był stół  do bilardu, podobnie w Podgórzu, również rozstawiony był stół do tenisa stołowego, po to, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy nadzieję, że nasza biblioteka wraz z filiami pomogła w aktywnym i ciekawym spędzeniu ferii. Dzieciom dziękujemy za wyborną wręcz frekwencję i do zobaczenia za rok.

Więcej zdjęć na Facebooku Gminy Łomża. Zapraszamy!

  • Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!
  • Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!
  • Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!
  • Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!
  • Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!
  • Ferie w bibliotece nie muszą być nudne!
Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): biblioteka, dzieje się, ferie,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.