Strona główna » Jednostki » Biblioteki
17
mar
2017

"Senior ciałem, junior duchem" - zrób zakupy i zagłosuj na projekt

Stowarzyszenie "Nasze Miejsce", działające przy Publicznej Bibliotece Gminy Łomża z/s w Podgórzu zaprasza do wzięcia udziału w głosowaniu na projekt społeczny, który zostanie sfinansowany przez Fundację TESCO.

Starszy wiek będzie dotyczył każdego z nas. To, jak będzie przebiegał  ten okres naszego życia w dużej mierze zależy od ludzi, których spotkamy i poczucia własnej wartości, która nierzadko zależy od środowiska, w którym żyjemy. Podejmując działania skierowane do seniorów pragniemy stworzyć im jak najlepsze warunki do przeżywania starszego wieku z radością, w tym podczas organizowanych zajęć sportowych i kulturalnych. W starszym ciele często mieszka młody duch! Wychodząc na przeciw potrzebom osób starszych Stowarzyszenie "Nasze Miejsce" przygotowało projekt społeczny - SENIOR CIAŁEM, JUNIOR DUCHEM!. Aby móc go zrealizować potrzebne są nasze głosy.

Jak głosować?

1) Podczas zakupów w Tesco od 8 marca do 4 kwietnia 2017 odbierz w kasie żeton.

2) Wrzuć żeton do zielonej urny z projektem społecznym ,,SENIOR CIAŁEM, JUNIOR DUCHEM!” w sklepie Tesco w Zambrowie lub Łomży

To takie proste! Twój głos może okazać się decydujący!

Zachęcamy do wsparcia akcji.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.