Strona główna » Jednostki » Biblioteki
10
gru
2020

Biblioteka w krajowej czołówce

Piąte miejsce w Polsce zajęła Biblioteka Gminy Łomża z siedziba w Podgórzu w jubileuszowej edycji Rankingu Bibliotek 2020 organizowanym przez „Rzeczpospolitą” i Instytut Książki. Po raz dziesiąty nagrodzono najlepsze biblioteki w kraju, doceniając w ten sposób zaangażowanie samorządów, które uznały, że dobrze działająca biblioteka publiczna jest najlepszym sposobem zapewnienia wszystkim mieszkańcom bezpłatnego dostępu do kultury, literatury, wiedzy i nowych mediów.

Zwycięzcą została Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, II miejsce na podium zajęła Gminna Biblioteka Publiczna w Świątkach, natomiast III – ubiegłoroczny zwycięzca plebiscytu - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin.

Biblioteka Gminy Łomża od lat jest najlepszą biblioteką w województwie podlaskim, w tym roku również nie miała sobie równych.

Gala Rankingu Bibliotek 2020 miała charakter wirtualny, bez udziału publiczności. Transmisja wydarzenia była realizowana na Facebooku i YouTube Instytutu Książki.

Pani Dyrektor Wiesławie Kłosińskiej i pracownikom Biblioteki Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu wraz z filiami składamy najserdeczniejsze gratulacje z życzeniami dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

  • Biblioteka w krajowej czołówce
  • Biblioteka w krajowej czołówce
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.