Strona główna » Jednostki » Biblioteki
7
maj
2021

Honorowa odznaka dla Dyrektor Kłosińskiej

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich oraz Okręg Podlaski w Białymstoku przyznały Wiesławie Kłosińskiej – dyrektorowi Biblioteki Publicznej Gminy Łomża, przewodniczącej Oddziału Łomżyńskiego SBP – Honorową Odznakę Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich.

Kapituła przyznała odznaczenie za zaangażowanie zawodowe na rzecz rozwoju bibliotekarstwa i całokształt działań w powiecie łomżyńskim, a także bogatą działalność popularyzującą książkę i czytelnictwo. Te wyróżnienia otrzymują nieliczni bibliotekarze województwa podlaskiego.

Gratulujemy Pani Wiesławie Kłosińskiej zdobycia tak cennego odznaczenia, życzymy dalszego rozwoju, samych sukcesów i dalszego zapału do pracy na rzecz rozwoju kulturalnego mieszkańców naszej gminy i okolic. Doceniamy Pani niezwykłe zaangażowanie i kreatywność.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.