Strona główna » Inwestycje » Przebudowa drogi gminnej nr 105 689 B Grzymały Szczepankowskie – Mikołajki » Realizacja projektu
12
kwi
2017

Ruszyły roboty budowlane na drodze w Grzymałach Szczepankowskich

Zgodnie z przyjętą w trakcie przetargu formułą „zaprojektuj i wybuduj”, po wykonaniu projektu i uzyskaniu pozwolenia na budowę, wykonawca – firma BIK PROJEKT – przystąpiła do prac remontowych związanych z przebudową drogi nr 105 689B Grzymały Szczepankowskie – Mikołajki. Została już przebudowana sieć energetyczna i telekomunikacyjna, kolidująca z drogą.

Obecnie trwa przebudowa sieci wodociągowej, która ma zakończyć się jeszcze przed świętami wielkanocnymi. Zaraz po świętach wykonawca robót przystąpi do prac drogowych.

Według umowy remont drogi powinien zakończyć się w połowie lipca. Jednak jak zapewnia wykonawca– dołoży on wszelkich starań, aby prace zakończyły się wcześniej, o ile warunki atmosferyczne na to pozwolą.

Przy okazji robót drogowych wykonana zostanie również pętla autobusowa - przy wykonanej w ubiegłym roku - siłowni na świeżym powietrzu. Warto nadmienić, że na budowę pętli mieszkańcy przeznaczyli środki z funduszu sołeckiego 2017.

  • Ruszyły roboty budowlane na drodze w Grzymałach Szczepankowskich
  • Ruszyły roboty budowlane na drodze w Grzymałach Szczepankowskich
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.