Strona główna » Jednostki » Gminny Ośrodek Kultury
18
sie
2017

Gminna Kapela zagrała dla Ministra Kultury

Kapela Kurpiowska Gminy Łomża od dłuższego już czasu uświetnia gminne festyny i uroczystości. W ubiegłym miesiącu zagrała w Konsulacie na Białorusi, a dzisiaj wystąpiła ze specjalnym koncertem w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wśród słuchaczy był m.in. Wicepremier, Minister Kultury Piotr Gliński, który nie ukrywał zaskoczenia i zadowolenia z występu zespołu.

Umówione w ministerstwie spotkanie, stało się też okazją do promocji gminy Łomża i zaproszenia do Skansenu Kurpiowskiego im. Adama Chętnika w Nowogrodzie na XXI „Niedzielę św. Rocha", gdzie Kapela Kurpiowska będzie miała występ. 

Filmik z mini-koncertu można obejrzeć na Facebooku Gminy Łomża. Zapraszamy.

Fot.: Danuta Matloch Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego/facebook

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.