Strona główna » Samorząd
25
maj
2018

Skarbnik Gminy Łomża z odznaczeniem Prezydenta RP

Skarbnik Gminy Łomża Anna Lachowska odebrała z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy Srebrny Krzyż Zasługi. Jest to jedno z najwyższych odznaczeń państwowych przyznane za zasługi w działalności społecznej i samorządowej oraz na rzecz społeczności lokalnej.

- Służba społeczeństwu to istota samorządu; trzeba mieć powołanie do tej służby, ale trzeba mieć też odwagę - podkreślił Prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, które odbyło się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Zwracał uwagę, że prawdziwym podmiotem służby ludzi, którzy są samorządowcami są ich współobywatele, współmieszkańcy.

Pani Anna Lachowska została powołana z dniem 01 kwietnia 2015 roku na stanowisko Skarbnika Gminy Łomża przez Radę Gminy na wniosek Wójta Gminy Piotra Kłysa.

- Jest to wielkie wyróżnienie i docenienie wkładu pracy na rzecz naszych mieszkańców – mówi Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys. - Cieszę się, że zauważono trud włożony w realizację wielu zadań gminnych. Gmina Łomża to drużyna, która tworzy osiągnięcia samorządu. Cieszę się, że udało mi się zbudować taki zespół.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.