Strona główna » Jednostki » Biblioteki
16
sty
2019

Podsumowanie projektu "Orkiestra dęta na wynos- dla każdego"

Biblioteka Publiczna Gminy Łomża z/s w Podgórzu otrzymała dofinansowanie z Programu Kultura Dostępna z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na zadanie ,,Orkiestra Dęta na wynos- dla każdego”.

Celem projektu było między innymi popularyzowanie aktywności muzycznej wśród dzieci, młodzieży, osób dorosłych oraz promocja uzdolnionych wykonawców. Projekt polegał na organizacji warsztatów edukacyjno-artystycznych, koncertów patriotyczno-okolicznościowych z udziałem orkiestry dętej z Podgórza dla lokalnej społeczności . Udział w warsztatach był bezpłatny i zgromadził 30 uczestników. O tym czy projekt spełnił oczekiwania uczestników mogliśmy się przekonać podczas spotkania podsumowującego projekt, na którym młodzi artyści zaprezentowali swoje umiejętności.

  • Podsumowanie projektu
  • Podsumowanie projektu
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.