Strona główna » Dla mieszkańców
17
sty
2019

Spędź ferie w mundurze

13. batalion lekkiej piechoty w Łomży zaprasza uczniów na ferie w mundurze. Zajęcia są kierowane do pełnoletnich obywateli polskich, niekaranych za przestępstwo umyślne oraz posiadających odpowiednią kategorię zdrowia. Do uczestnictwa szkoleniu wojsko zaprasza także nauczycieli. Zajęcia w ramach ferii w mundurze zostaną przeprowadzone od 19 stycznia do 3 lutego 2019 roku.

Szkolenie obejmuje zajęcia z taktyki, strzelania, przetrwania, kształcenia obywatelskiego oraz udzielania pierwszej pomocy. Szczegółowych informacji udziela Wojskowa Komenda Uzupełnień w Łomży, ul. Polowa 12, tel. 261 385 721, mail: wkulomza@ron.mil.pl.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.