Strona główna » Samorząd » Sołectwa
28
lut
2019

Nowi sołtysi i rady sołeckie

Autor treści: Ewelina Żebrowska
MIESZKAŃCY GMINY ŁOMŻA WYBRALI JUŻ SWOICH SOŁTYSÓW I RADY SOŁECKIE.
25 lutego 2019 r. zakończyły się wybory na sołtysów połączone z wyborami do rad sołeckich na terenie Gminy Łomża. Jesteśmy jedną z niewielu gmin województwa podlaskiego, w której mieszkańcy wsi już w lutym dokonali wyboru swoich przedstawicieli na nową kadencję. W zarządzonych przez Wójta Piotra Kłysa wyborach wzięło udział rekordowo dużo mieszkańców, frekwencja była wysoka.

Jest to niezwykle budujący aspekt samorządności, odpowiedzialności oraz poczucia przynależności do społeczności gminnej. Ostatecznie mamy 32 sołtysów, którzy będą sprawować swoje funkcje przez kolejne lata oraz 8 nowych.

Dotychczasowym sołtysom dziękujemy za wieloletnią współpracę, pomoc w rozwoju Gminy i rozwiązywaniu na bieżąco spraw naszych mieszkańców.

Nowo wybranym zaś sołtysom i radom sołeckim życzymy owocnej współpracy z mieszkańcami, wójtem, Urzędem; nieustającego dialogu i pośrednictwa w kontaktach społeczeństwa z włodarzami, jak również wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

W załączeniu lista 40 sołectw z nowo wybranymi Sołtysami wraz z Radami Sołeckimi.

 

 

 

  • Nowi sołtysi i rady sołeckie
  • Nowi sołtysi i rady sołeckie
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

Załączniki

  1. Pobierz załącznik
Tematy pokrewne (tagi): gmina, sołtysi, wybory sołeckie,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.