Strona główna » Jednostki » Biblioteki
9
kwi
2019

„Założyć bibliotekę to jak stworzyć życie”

Autor treści: Ewelina Żebrowska
60 – lecie Biblioteki Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu
Z okazji 60-lecia działania Biblioteki Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu 8 kwietnia 2019 r. Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys oraz Dyrektor Wiesława Kłosińska zorganizowali konferencję pn. „Dogonić współczesność w małych bibliotekach samorządowych”.
„Pragniemy podkreślić znaczenie małych bibliotek samorządowych. Bibliotekę pokazujemy jako instytucję kreującą życie kulturalne środowiska i w telegraficznym skrócie przedstawiamy jej działalność na różnych polach w formie prezentacji drukowanej, aby zachęcić do dyskusji” – wyjaśnia dyrektor Biblioteki Publicznej w Podgórzu. Zaproszeni prelegenci z różnych środowisk, z Biblioteki Narodowej, wojewódzkiej, powiatowej, Zarządu Głównego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich, podzielili się swoimi spostrzeżeniami, doświadczenia-mi, problemami. Tak piękny jubileusz stał się okazją do spotkania się środowisk bibliotekar-skich ziemi łomżyńskiej i innych regionów województwa podlaskiego i całej Polski, wymiany doświadczeń, praktyk czy wyjątkowych pomysłów służących rozwojowi kultury.
 
Gmina Łomża serdecznie Gratuluje Dyrekcji oraz pracownikom Biblioteki Publicznej z siedzibą w Podgórzu i jej Filii, za wspaniały czas krzewienia kultury, oświaty i rozrywki, za rozwój czytelnictwa w naszym regionie, za trud włożony w budowę i remonty infrastruktury bibliotecznej oraz tak wiele wyróżnień na arenie krajowej.
 
Życzymy kolejnych tak podniosłych i wspaniałych rocznic oraz sukcesów!
  • „Założyć bibliotekę to jak stworzyć życie”
  • „Założyć bibliotekę to jak stworzyć życie”
  • „Założyć bibliotekę to jak stworzyć życie”
Wiadomość opublikowana przez: Administrator
Tematy pokrewne (tagi): 60-lecie, biblioteka, konferencja, rocznica,

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.