Strona główna » Jednostki » Biblioteki
2
gru
2019

Biblioteka na medal - trzecia w Polsce

Trzecie miejsce w Polsce zajęła Biblioteka Gminy Łomża z siedziba w Podgórzu w IX edycji Rankingu Bibliotek 2019 organizowanym przez „Rzeczpospolitą”„ i Instytut Książki. Od lat jest najlepszą biblioteką w województwie podlaskim.

Zwycięzcą została Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin, a II miejsce na podium zajęła Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów.

Uroczysta gala Rankingu Bibliotek 2019, w trakcie której przyznano nagrody obyła się 28 listopada 2019 r. w Pałacu Rzeczypospolitej w Warszawie w siedzibie Biblioteki Narodowej.

Pani dyrektor i pracownikom Biblioteki Publicznej Gminy Łomża z siedzibą w Podgórzu wraz z filiami składamy najserdeczniejsze gratulacje z życzeniami dalszych sukcesów i spełnienia marzeń.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.