Strona główna » Samorząd
3
kwi
2020

Wójt Piotr Kłys nominowany w konkursie "Wójt Roku 2019"

Wójt Gminy Łomża Piotr Kłys jako jedyny włodarz w województwie podlaskim otrzymał nominację w prestiżowym konkursie "Wójt Roku 2019" organizowanym przez TVP S.A. Kapituła konkursu 10 finalistów wybrała spośród wielu zgłoszeń nadesłanych z całego kraju. Już samo znalezienie się w finale konkursu, który odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta RP Andrzeja Dudy, jest ogromnym wyróżnieniem dla całej gminy.

Jeśli uważacie, że Piotr Kłys zasłużył na tytuł Wójta Roku 2019, wyślijcie SMS-a o treści W6 podnumer 7150. Jeśli jeszcze macie wątpliwości, czy warto zagłosować na włodarza gminy Łomża, obejrzyjcie prezentację pokazującą osiągnięcia w 2019 r., za które wójt otrzymał nominację.

Głosować można do 12 kwietnia 2020 r.

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.