Strona główna » Dla mieszkańców » Koronawirus w Polsce
7
kwi
2020

Strażacy z Podgórza zdezynfekowali budynek urzędu

W obecnym, trudnym czasie, strażacy ochotnicy z Podgórza zajmują się już nie tylko gaszeniem pożarów czy ratowaniem ludzi, ale także walczą z koronawirusem. Na prośbę wójta Gminy Łomża 6 kwietnia 2020 r. dokonali dekontaminacji budynku urzędy gminy, aby zminimalizować ryzyko przenoszenia się wirusa. Dezynfekcją objęty został także teren przed wejściem do siedziby urzędu. Działania prowadzone były metodą opryskową za pomocą odpowiedniego środka do dezynfekcji.

Korzystając z okazji strażacy uczulają, żeby informować służby wzywane do zdarzenia czy na miejscu nie ma osoby zarażonej lub przebywającej w kwarantannie. Przez ludzi ukrywających prawdę o swoim stanie zdrowia, wzrasta liczba zachorowań wśród samych pracowników służby zdrowia i ratowników. Po kontakcie z osobą chorobą są oni kierowani na przymusową, 14-dniową kwarantannę. W najgorszym przypadku mogą zachorować i trafić do szpitala zakaźnego, co jest jednoznaczne z brakiem możliwości niesienia pomocy innym.

  • Strażacy z Podgórza zdezynfekowali budynek urzędu
  • Strażacy z Podgórza zdezynfekowali budynek urzędu
  • Strażacy z Podgórza zdezynfekowali budynek urzędu
  • Strażacy z Podgórza zdezynfekowali budynek urzędu
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.