Strona główna » Dla mieszkańców
9
kwi
2020

Wielkanoc 2020

Z powodu trudnej sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy duża część z nas nadchodzące Święta Zmartwychwstania Pańskiego spędzi w domu, bez pełnych ciepła spotkań z rodziną dalszą i bliższą, bez święcenia pokarmów. To będą inne święta, więc inaczej będziemy musieli je przeżyć. Atmosfera będzie inna, ale mam nadzieję, że też na swój sposób wyjątkowa, choć ta wyjątkowość powinna polegać bardziej na solidarności w łączeniu się z innymi na odległość.

Życzę, aby w czasie skłaniającym do refleksji i zadumy Zmartwychwstały Jezus dał nam wszystkim radość, optymizm i nadzieję na lepsze jutro. Abyśmy czerpali naukę z przeżywanego czasu kwarantanny społecznej i wzbudzili w sobie cierpliwość w oczekiwaniu na radosne spotkania rodzinne, towarzyskie, szkolne, gdy zakończy się czas społecznej izolacji. Zadbajmy o siebie nawzajem w te święta, aby móc cieszyć się wkrótce powrotem do dobrze nam znanej normalności, za którą wszyscy tęsknimy.

Wszystkim mieszkańcom gminy Łomża składam życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, spędzonych w życzliwej atmosferze z nadzieją szybkiego spotkania się w szerszym gronie.

Wójt Gminy Łomża

Piotr Kłys

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.