Strona główna » Dla mieszkańców
18
cze
2020

Zniszczenia po burzy

Burza, która przeszła 17 czerwca 2020 r. nad regionem wyrządziła szkody w naszej gminie. Największe straty odnotowaliśmy w Lutostani, gdzie silny podmuch wiatru zawalił stodołę i uszkodził stojący obok niej budynek inwentarski. Wewnątrz było 15 krów mlecznych i 4 cielaki. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Na miejsce udali się strażacy, inspektor nadzoru budowlanego oraz wójt gminy Piotr Kłys.

Dziś do Lutostani pojechali przedstawiciele Urzędu Gminy Łomża, w celu oszacowania strat. Poszkodowani otrzymają należytą pomoc.

zdjęcia: www.4lomza.pl

  • Zniszczenia po burzy
  • Zniszczenia po burzy
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.