Strona główna » Dla mieszkańców
29
cze
2020

Andrzej Duda wygrywa w gminie Łomża

Andrzej Duda zdobył najwięcej głosów w wyborach prezydenckich nie tylko w kraju, ale także w gminie Łomża. Na kandydata PiS zagłosowało 3 345 naszych mieszkańców. W naszej gminie odnotowano najwyższą frekwencję w powiecie łomżyńskim.

Mieszkańcy gminy Łomża tłumnie ruszyli do urn wyborczych, aby zagłosować w wyborach na Prezydenta RP, które odbyły się 28 czerwca 2020 r. Frekwencja w skali całej gminy wyniosła  62,69%, a w Komisji Wyborczej w Jednaczewie aż 70%. Warto wspomnieć, że w wyborach prezydenckich w 2015 r. frekwencja była na poziomie 55%. Wśród społeczności wzrasta poczucie obowiązku i troski o Ojczyznę. Na 8 913 osób uprawionych, ważny głos oddało 5 588 wyborców.

FREKWENCJA W POWIECIE ŁOMŻYŃSKIM

frekw powiat.PNG


frekwecja.PNG

Na obecnego prezydenta Andrzej Dudę zagłosowało 3 345 (60,04%) mieszkańców gminy. Rafał Trzaskowski otrzymał 864 głosy (15,51%). Na trzecim miejscu znalazł się Szymon Hołownia z 649 głosami poparcia.

głosy.PNG

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.