Strona główna » Dla mieszkańców » Komunikaty
9
wrz
2020

Spotkanie w sprawie gazociągu

W dniu 15 września 2020r. (wtorek) o godz. 15:00 w świetlicy wiejskiej w Chojny Młode gm. Łomża odbędzie się spotkanie na temat inwestycji pn.:„Budowa międzysystemowego gazociągu stanowiącego połączenie systemów przesyłowych Rzeczypospolitej Polskiej i Republiki Litewskiej wraz z infrastrukturą niezbędną do jego obsługi na terenie województw mazowieckiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, tj. odcinek południowy gazociągu Polska – Litwa”

Udział w spotkaniu jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych z terenu gminy Łomża. Zapraszamy Właścicieli nieruchomości z obrębów: Andrzejki, Czaplice i Chojny Młode przez które planuje się przebieg gazociągu.

 

Więcej informacji o projekcie Polska - Litwa jest na stronie: www.gaz-system.pl lub www.gazociagpolskalitwa.pl

infolinia: 691-706-706

Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.