Strona główna » Jednostki » Szkoły Podstawowe
15
paź
2020

Sprzęt komputerowy do zdalnego nauczania trafi do uczniów

Gmina Łomża otrzymała grant w wysokości 95 tysięcy złotych z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w celu doposażenia szkół podstawowych gminy Łomża w sprzęt komputerowy niezbędny do prowadzenia lekcji w trybie zdalnym.

Tym sposobem do uczniów trafi 28 laptopów, 4 tablety i 32 zestawy słuchawkowe. Sprzęt został przekazany 14 października 2020 r. dyrektorom szkół z terenu gminy. Przy okazji wręczenia sprzętu, Wójt Piotr Kłys i Dyrektor Zarządu Ekonomicznego Szkół Tomasz Tyszka, złożyli dyrektorom życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zakup sprzętu komputerowego gmina sfinansowała ze środków otrzymanych w ramach projektu „Zdalna Szkoła + – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Laptopy przekazywany są uczniom przez szkoły na podstawie umowy użyczenia na okres trwania zdalnej nauki.

Warto wspomnieć, że w kwietniu tego roku gmina złożyła wniosek w ramach projektu "Zdalna Szkoła" i za otrzymane dofinansowanie w kwocie 59 985,00 zł zakupiła 12 laptopów i 28 tabletów.

logotypy zdalna szkoła.JPG

  • Sprzęt komputerowy do zdalnego nauczania trafi do uczniów
  • Sprzęt komputerowy do zdalnego nauczania trafi do uczniów
Wiadomość opublikowana przez: Administrator

KLAUZULA INFORMACYJNA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

W celu świadczenia usługi, ulepszania i analizy posiłkujemy się usługamii narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele,przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danychuzyskanych w Serwisie realizować swoje własne cele i cele ich podmiotówwspółpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:

  • Analityki ruchu na stronie - Google Analytics
  • Automatycznego tłumaczenia strony - Google Translator
  • Korzystamy z Google Maps
  • Korzystamy z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, wpostaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron iaplikacji internetowych w celach marketingowych oraz umieszczeniaznaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyćobsługę plików Cookies.